disco-ball (2)

MUSIC CLUB

Pátek, Sobota: 22:00 - 04:30
Pro dámy do 00:00 koktejl zdarma jako malá pozornost.

Stylový interiér, taneční zóna s kopulovým stropem a vyvýšeným sezením, kruhový bar zasahující až k parketu a klidnější sezení ve velkých pohodlných boxech.

Koktejlový bar, krásné tanečnice, oblíbení DJs, taneční hity, klubová muzika a dobré pití, to je Disco Apollo. Vstup od 18 let.

Group 3

KAŽDÝ VEČER NĚCO NAVÍC..

011-food

VSTUP ZDARMA PO VEČEŘI V RESTAURACI

005-kiss

SEXY GOGO TANEČNICE V PÁTEK A SOBOTU

004-food-1

KOKTEJL ZDARMA PRO DÁMY DO 23:00

003-birthday-cake

OSLAV NAROZENINY V APOLLU

002-confetti

OSLAV ROZLUČKU SE SVOBODOU V APOLLU

001-taxi

PŘIJEĎ S APOLLO TAXI A ZÍSKEJ DRINK ZDARMA

KAŽDÝ VEČER NĚCO NAVÍC..

011-food

VSTUP ZDARMA PO VEČEŘI V RESTAURACI

005-kiss

SEXY GOGO TANEČNICE V PÁTEK A SOBOTU

004-food-1

KOKTEJL ZDARMA PRO DÁMY DO 23:00

003-birthday-cake

OSLAV NAROZENINY V APOLLU

002-confetti

OSLAV ROZLUČKU SE SVOBODOU V APOLLU

001-taxi

PŘIJEĎ S APOLLO TAXI A ZÍSKEJ DRINK ZDARMA

BLÍŽÍCÍ SE AKCE

NAŠI DJs

DJ SEBASTIAN LEEROY

Za mixážní pult se poprvé postavil v roce 2002. Oblíbeným a preferovaným stylem je house music (tech, funky, vocal house). Supportoval na akcích po boku top dj´s domácí scény - Chris Sadler, Lucca, Brian, Orbith, Michael Burian, ale také jako předskokan komerčněji laděných vystoupení DJ Scottyho, Shauna Bakera, Italobrothers a Spankers. Zahrál si mimo jiné v klubech Pantheon Plzeň, Paradox ČB, Znojemka Třebíč atd. V současné době také získává pravidelný booking v DC Strmilov, MC Hejtman Chlum u Třeboně. Mezi jeho oblíbené drinky patří morgan s colou, žádná divočina.

DJ DANIEL ČECHTICKÝ

Poprvé si v Apollu zahrál v roce 2001 a od té doby se objevil i v dalších klubech nejen v Táboře a Jižních Čechách. Díky zájmu o techniku se hudbě začal věnovat již v roce 1996 a kromě diskoték hraje i na svatbách nebo moderuje maturitní plesy. Za mixážním pultem se během let setkal s řadou tuzemských DJs a projektů, z těch zahraničních stojí za zmínku Richard Durand, Mr.Pit, Topmodelz nebo Spankers. Aktuálně ho můžete vidět v českobudějovickém Dance Baru Paradox nebo Klubu K2 a také v Paradise Clubu v Třebíči. Když si dá drink, tak Finlandia Vodku nebo Jägermeistera s Red Bullem.

DJ LUKHE

Táborský DJ, jehož hudební počátky se pnou do Brna (Two faces, Nebe..) a Vyškova. V Táboře působí od roku 2010. Pravidelně jej potkáte na Manabe party po celé ČR, za zmínku stojí určitě povedený comeback do Brna, do luxusního klubu Sono Centrum. Pravidelně jej můžete slyšet také v píseckém La Noche. Akci se zahraničním interpretem trpělivě vyhlíží, ale za zmínku stojí i tuzemská jména, se kterými měl tu čest hrát na jedné stage - Michael C, Richard Reynolds, John Culter, Mejsi, Bon Finix, Chris Sadler, Roberto Chochola..
V srpnu 2015 vystoupil na svém prvním festivalu u nás- Air festival.

DJ M(i)KE

Jihočeská stálice z Českých Budějovic, kterou nyní pravidelně můžete vídat nejen v Apollu, ale také v City Lounge v Krumlově a v Danec Baru Paradox České Budějovice. Projetou má celou Republiku, od Kladna, přes Lipno až třeba do pražského Retro Music Hall. V roce 2010 prošel rádiem Kiss, Jižní Čechy s pořadem Kissmánia. Zahrál si po boku několika zajímavých jmen: Vitti (Spain), Rodrigo Ardilha (Brasil), Michael Burian, Femme2Fatale, Lafayette a Brian. Hudebním vzorem je mu Leidback Luke a je abstinent, takže pozvat jej můžete na Pepsi.

DJ LUKÁŠ POHŮNEK

GROOVE DAN

Jeden z nejznámějších jihočeských DJs. Pravidelně hraje na Manabe party a také v nejprestižnějších klubech České Republiky jako je Dance Bar Paradox, Lávka, Duplex, Pantheon nebo Mecca. Zahrál si po boku snad všech DJs z absolutní tuzemské špičky. Ze zahraničních stojí za zmínku: Kosheen, Paul Van Dyka, Space Dj’s, Olav Basoski, Jaydee..
Zakladatel legendární jihočeské party KINETIC, který se svého času dočkal i dvouletého vysílání na rádiu Kiss, Jižní Čechy s celou řadou zajímavých hostů. Na baru si s vámi dá Vodku s Red Bullem.